Про нас


Ласкаво просимо в наш магазин поліуретанових запчастин "POLYCRAFT"

 

Мета компанії - запропонувати набагато якісніший товар для Вашого авто, ніж є зараз на ринку.

 

Спершу автозапчастини з поліуретану застосовували в тюнінгу автомобілів, а згодом - у поточному ремонті, оскільки вони добре зарекомендували себе при екстремальній їзді та експлуатації у важких дорожніх умовах і все завдяки тому, що поліуретан перевершує гуму в багатьох фізико-механічних властивостях. Ми cтворили зручний каталог, за допомогою якого Ви легко зможете підібрати необхідні компоненти для підвіски свого автомобіля. Якщо у Вас є сумніви у правильності вибору, то наші працівники допоможуть. Для цього просто напишіть дані свого авто, номер кузова (обов'язково) та список необхідних запчастин через вкладку "Контакти". Cайт постійно вдосконалюється та наповнюється новими позиціями. Якщо Ви зауважили помилку, прохання повідомити нам.

 

Для гуртових замовників, магазинів та СТО існують гнучкі знижки. У разі відсутності потрібної Вам продуції, ми виготовимо її в стислі терміни та за помірні ціни. Ви можете замовити у нас вироби з поліуретану (втулки стабілізаторів, сайлентблоки, подушки двигунів, ролики та багато іншого) до автомобілів, бусів та вантажівок.​ Виконуємо реставраційні роботи з відновлення підвіски Вашого авто. А також подушок двигунів, опор амортизаторів тощо. Замінюючи деталі підвіски на поліуретанові, Ви суттєво економите свій час та кошти на відвідування автосервісів, оскільки термін експлуатації даних автозапчастин у 4-5 разів довший, ніж з гуми. Підвіска авто при цьому не стає жорсткішою, як багато хто думає, а навпаки - більш комфортабельною.

 

Автозапчастини виготовляються лише з якісного імпортного багатокомпонентного поліуретану гарячої заливки. 

 

​Після вибору необхідних деталей, ми відправимо Вам їх у будь-який куточок України перевізником Нова Пошта. На автозапчастини з поліуретану надається гарантія 1 рік з моменту продажу без обмеження пробігу.

 

Дякуємо за Ваш вибір. З повагою, колектив магазину "POLYCRAFT".